BASIN BÜLTENLERİ

TP MOBİL'DEN SOSYAL MESAFEYE DESTEK: TEMASSIZ ÖDEME

TP Mobil ile kullanıcılar, uygulamaya kaydettikleri kredi kartları ile hesaplarına bakiye yükleyerek tek tuşla akaryakıt ödemelerini yapma imkânına sahip. Böylelikle sıfır temas ile satın alma sırasında yaşanabilecek sağlık tehditleri ortadan kalkarken; TP Mobil kullanıcıları hızlı ve güvenli şekilde alışverişlerini yapabiliyor.

Temassız ödemeye bayiler de destek veriyor!

Bununla birlikte Türkiye Petrolleri Giray Petrol ve Gazikent Petrol, bu zorlu günlerde hayatlarımızı emanet ettiğimiz değerli sağlık çalışanlarına ve her gün yollarda olan servis, minibüs ve taksi şoförlerine, TP Mobil desteği ile özel akaryakıt indirimleri tanımladı. Temassız ödeme imkânı ile 7/24 sokakta olan sağlık personellerinin ve servisçiler odası üyelerinin sağlığını korumaya çalışan Türkiye Petrolleri Gazikent Petrol ve Giray Petrol istasyonları, markanın “Adımızda Ülkemiz Var” sloganının hakkını veren bir çalışmaya imza attı.

Tüm dünya olarak salgınla verdiğimiz mücadelede, hala dışarıda emek veren bu iki sektöre mensup çalışanlar, Gaziantep’te bulunan Gazikent Petrol ve Giray Petrol istasyonlarından; TP Mobil aracılığı ile kendilerine özel tanımlanan kodlarla indirimden yararlanabiliyor.

TP Mobil kullanıcılarına özel indirimlerle temassız ödemeyi yaygınlaştırmaya devam etmeyi amaçlayan Türkiye Petrolleri, gece gündüz çalışan ve sokağa çıkmak zorunda olanlara destek olmayı sürdürecek.