KURUMSAL

GENEL MÜDÜR MESAJI

Değerli Paydaşlarımız,

Turkuaz Petrol ve Türkiye Petrolleri Dağıtım A.Ş.’nin satın alma sürecini tamamladığımızı sizlere duyurmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyorum.

Kuruluşundan bu yana yürüttüğü faaliyetlerle sektörün en hızlı büyüyen dağıtım şirketlerinden biri olan Turkuaz Petrol ile ülkemizin en köklü kurumlarından Türkiye Petrolleri’nin güçlerini birleştirmesi, hem ülke ekonomisine hem sektöre değer katan son derece önemli bir gelişmedir.

Şirketimizi akaryakıt dağıtım sektörünün şampiyonlar ligine taşıyan bu birleşmeyle birlikte artık daha büyük ve güçlü bir aileyiz. Turkuaz Petrol şirketi altında faaliyetlerimize devam ederken, ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize Türkiye Petrolleri markasıyla ulaştıracağız. Zülfikarlar Holding çatısı altındaki 20 yılı aşkın tecrübemiz ve köklü yapımızla kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızı Türkiye’nin her yerine taşıyacağız.

Hem Türkiye ekonomisine hem sektörümüze değer katan bu birleşmenin tüm paydaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Türkiye Petrolleri’ni sektörün şampiyonlar liginde en üst sıralara taşımak için çalışacak tüm çalışma arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Saygılarımla,

Çağdaş Demirağ
Genel Müdür