DUYURULAR

TÜRKİYE PETROLLERİ MÜŞTERİLERİNİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRMAYA DEVAM EDİYOR!

 

                                             

Konut sigortası, ikinci el cep telefonu sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası ya da seyahat sağlık sigortası... Şimdi Türkiye Petrolleri müşterileri ihtiyacı olan sigorta türü hangisi ise www.tppd.com.tr adresine tıklayarak, yalnızca 2 dakikada dilediği sigorta türüne dair teklif karşılaştırmalarını kolayca alabiliyor!  

Sistem nasıl işliyor? 

Koalay.com altyapısıyla hayata geçen proje kapsamında Türkiye Petrolleri müşterileri www.tppd.com.tr adresinde dilediğiniz sigorta ürününü seçiebilirsiniz. Seçtiğiniz sigorta ürününe göre ekranda ihtiyaç duyulan bilgileri girer girmez, Türkiye’deki güvenilir sigorta kurumlarının teklifleri, karşılaştırmalı olarak ekrana geliyor.

En uygun fiyatlar karşınızda

www.tppd.com.tr adresi üzerinden ulaşılan sistem, birçok sigorta şirketini tek seferde ve gerçek zamanlı olarak sorguluyor ve bütçenize en uygun teklifleri anında görüntülüyor.

Zamandan tasarruf

Sistemin güzel tarafı seçiminiz sonrası sizi, poliçeleri sunmak için onlarca soruya maruz bırakmaması. Bir uçtan diğer uca işlem yalnızca 2 dakika sürüyor, zamanınız size kalıyor.

Tarafsız ve objektif arama sonuçları

Türkiye Petrolleri, bu sistemle birlikte size güvenilir bir altyapı sunuyor. Sigorta şirketleri arasında ayrım yapmadan tarafsız ve objektif bir arama yapabiliyorsunuz.

Hizmet için ücret ödemek yok

sigorta şirketlerini sorgulayarak sunduğu teklifler için hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

Kasko için tıklayınız.

Trafik Sigortası için tıklayınız.

Dask için tıklayınız.

Seyahat Sağlık Sigortası için tıklayınız.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için tıklayınız.